PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228118}
6,9 46 259
ocen
6,9 10 1 46259
6,8 24
oceny krytyków
Scoop Gorący temat
powrót do forum filmu Scoop - Gorący temat

Film taki sobie. Dało się obejrzeć do końca, ale bez rewelacji. Po takiej obsadzie i Woodym spodziewałam się czegoś więcej...a może nie powinnam. To wszystko jakby gdzieś już było...

margotmovie

A mi się, dla odmiany, bardzo podobał. Bardzo fajny pomysł 'paranormalny', doskonale zrealizowany i przede wszystkim śmieszny. Dobrze się bawiłam, oglądając.

ocenił(a) film na 7
margotmovie

Dlatego ja chyba miałem trochę lepsze podejście do tego filmu, bo po obejrzeniu zwiastuna nie oczekiwałem żadnych rewelacji :) Ogólnie była to taka trochę absurdalna dość nierówna komedia. Niektóre wątki były świetne: przeprawa łodzią po śmierci, rola Allena i ukazywanie się ducha. Z drugiej strony mamy jednak nieciekawy wątek miłosny, strasznie przewidywalne zakończenie i brzydkie okulary na nosie Johansson ;)

ocenił(a) film na 6
Ghost_Dog

Według mnie film jest aż nazbyt chwalony, owszem film ciekawy(przynajmniej z początku) , parę tekstów Woody miał śmiesznych ale to jakoś nie robi z niego "cudu". Jak dla mnie zwykły,troszkę śmieszny, przewidywalny film który można raz obejrzeć ale zachwycać się nim nie będę, jest wiele lepszych filmów Allena.

margotmovie

Po zwiastunie zapowiadało się na film warty uwagi.Kryminalna komedia ze śmiesznymi akcjami.Jednak film w filmie jest inny niż w zwiastunie.Muzyki w tym nie słyszałem,a dźwięk bardzo słaby.

ocenił(a) film na 6
margotmovie

Mi tak sobie sie podobało żadna rewelacjaa... nie zbyt smieszny ale da sie obejżeć... ; ) . Zadnaa rewelacjaa .

margotmovie

Przyznam, że dałam 3/10 ;) A za co taka wysoka ocena? Za Jackmana, za muzykę i za paranormalny pomysł łodzi z kostuchą ;) To by było na tyle plusów ;)
Minusami był sam Woody Allen, który choć wygląda jak kochany starszy pan to jednak przejawia zero poczucia humoru (żarty w stylu "z urodzenia hebrajczyk, potem przeszedłem na narcyzm" były strasznie słabe) i ZA DUŻO gadał. Był przez to okropnie męczący. Scarlett poszła jego śladem i szkoda, że skorzystała z TAKICH wskazówek, bo rola Sandry wcale nie wyszła jej na dobre.
Moim skromnym zdaniem film jest bardzo słaby. Nie polecam.

ocenił(a) film na 4
margotmovie

beznadziejny film. I znowu gwiazdka święcąca co najwyżej urodą i kokieterią - czyli sztucznie grająca Johansson. Czemu Allen nie szuka już do swoich filmów DOBRYCH aktorek?? :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones