PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228118}
6,9 46 241
ocen
6,9 10 1 46241
6,7 23
oceny krytyków
Scoop Gorący temat
powrót do forum filmu Scoop - Gorący temat

Męczący bardzo bardzo allen.
Lubie go bardzo w innych filmach pokazuje że wie o co chodzi w tym co robi
i ogląda się to dobrze.
W tym przypadku zepsuł własny film słabymi żartami.
Nie fajny!!
Nie polecam!!

elcocapadre

Prawdą jest, że robił lepsze filmy, ale ten też oglądało mi się dobrze. Niektóre żarty były słabe, ale i tak jest to lepsza komedia niż zdecydowana większość filmów tego gatunku.

elcocapadre

Nie zgadzam sie z wami!!!xD Moze koncowka jest głupia,ale ja sie przynajmniej posmialam:p a z niego jest niezle ciacho:D

magda22136

Z... Allena? (??? trochę znaków zapytania, coby wiadomość była dłuższa ???)

Litawor

Raczej nie o niego chodziło ;D

ocenił(a) film na 4
elcocapadre

film bardzo nużący, czekałem, kiedy wreszcie się skończy, teksty allena były irytujące, generalnie im allen starszy tym większe kicze robi, pozdrowienia dla zagorzałych fanów allena, którzy zachwycili by się nad zrobioną przez niego kupą:PPPP

ocenił(a) film na 6
Prezess

ja powiem tak, film właściwie składa się z różnych tekstów wygłaszanych przez Allena reszta to tylko tło, dodatek zbędny zresztą.Allen powinien robić stand-upy, a nie filmy. Jak na komedię za mało jest do śmiechu...sorry Woody, ale się starzejesz.

elcocapadre

Chyba to prawda, że nie jest to najlepszy film Woody'ego. Jedna z lżejszych jego komedii, zgrabnie opowiedziana i czasami śmieszna, jednak jak na tego reżysera to niewiele. Mimo wszystko uważam, że warto obejrzeć i zachęcam raczej niż zniechęcam :).

Jak dla mnie całkiem dobre zakończenie.

,a to jeden z cytatów:
" Słyszałem, że się topisz, więc przybiegłem jak tylko skończyłem kawę"

kamilrb

hehe tak było parę tego typu sucharów, ale ogólnie bardzo przyjemnie się oglądało i nie jest to taki kicz jak większość robionych teraz komedyjek. Poza tym tłumacz też nie za dobrze się sprawdził, bo po angielsku te teksty brzmią lepiej.

googaify

miły film dooglądnięcia, lepszy niż wszystkie inne komedia ,paraamerykańskie" ale nie powala.

camillo_kp

Dobry film, Allen zawsze miał żarty tego pokroju więc nie wierze w takie gadanie, że ktoś go lubi ale nie tym razem. Sam film mogłby lekko rozczarować - gdyby nie fakt że jest to lekka komedia kryminalna w starym stylu.
zwracam uwagę że w filmie ani razu nie padło przekleństwo/wulgaryzm itp. A mimo to nie przeszkadza to w odbiorze komedi kryminalnej (podkreślam). Przyjemny film
7/10

ocenił(a) film na 4
elcocapadre

Zgadza się Allen był beznadziejny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones