PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228118}
6,9 46 259
ocen
6,9 10 1 46259
6,8 24
oceny krytyków
Scoop Gorący temat
powrót do forum filmu Scoop - Gorący temat

"z urodzenia hebrajczyk, potem przeszedłem na narcyzm". Chyba ten najbardziej lubię^^
a pomysł ciekawy. W końcu wydaje się, że "tatuś" wpada w paranoję tych podejrzeń. A w rezultacie cała ta sytuacja wymyka się spod kontroli i Scarlett J., i wielu widzów;]

ocenił(a) film na 8

Pamiętam jeszcze dialog między Scarlet a Allenem:
"Nie mów, że jestem owocem Twoich lędźwi!
Chciałem tylko podkreślić fakt, iż jestem Twoim ojcem" xD

Podsumowując - bardzo mi się podobał :)

ocenił(a) film na 7

Mnie rozwaliło:

Scarlet: Według ciebie szklanka jest zawsze w połowie pusta!
Woody: Mylisz się. Widzę szklankę w połowie pełną, ale trucizny.

ocenił(a) film na 8
Irithation

Świetny był tekst: "Ja nigdy nie tyję. Moje lęki działają jak aerobik" :))

fantastyczna obserwacja, he he, podoba mi się Twoja opinia.
Bohater Woody Allen, jak to ma w zwyczaju, wymyka sie spod kontroli
nawet samemu sobie.
wszystko się sypie z powodu slow.
ale dam
6/10 za mało elektryczności miedzy Peterem i Sondra Pransky.
Wole Match Point.

ocenił(a) film na 7
holy_zyefki

- zróbmy burzę mózgów!
- lepiej nie, bo głucho zadudni.
;)

ocenił(a) film na 8
fleUr_henry

Dobre było :

Woody do Scarlett na basenie : "usłyszałem, że krzyczysz więc gdy tylko skończyłem pić kawę przyszedłem z pomocą" ;] coś takiego nie wiem czy napisałem słowo w słowo

ocenił(a) film na 9
dh1989

to było "Co się stało?! Jak usłyszałem krzyk to tylko dokończyłem jeść ciastko w bufecie, dopiłem kawe i zaraz przyszedłem z pomocą" czy coś, ale fajny był ten jak są zostawiał i mówił "udawaj że zaczniesz tonąć, ma obowiązek Cie ratować, jak nie to zadzwonie do jego rodziców" X))) Świetne!

ocenił(a) film na 7

Mnie powalił na kolana tekst, gdy siedzieli przy kawie po pierwszej nocy Sondry z Peterem
Woody/Sid, pytając się czy dowiedziała się czegoś, zapytał 'Załatwiłaś coć oprócz domniemanej ciąży?' Tekst pierwsza klasa! :D

ocenił(a) film na 9
Aalita

mi się podobało, jak co chwile przytaczał tekst w stylu 'bądź godnym reprezentantem swojej rasy' haha :D
humorystyczne zakończenie, wręcz nieprzewidywalne, bo w ogóle nie spodziewałam się, ze Woody zginie ratując życie, motyw śmierci na statku w ogóle mega ;D
chyba najlepszy film Woodiego jaki oglądałam : D

użytkownik usunięty
improve

Dzieki za zje*anie mi filmu, teraz ja juz nie będę miala nieprzewidywalnego zakonczenia. Gratuluję Ci samolubności!

ocenił(a) film na 8

Wchodząc na tą stronę powinnaś wiedzieć, że na tym portalu roi się od spoilerów. I jeśli ironicznie dziękujesz komuś za zepsucie Ci filmu, to przykro mi, ale sama to robisz już samym faktem, iż czytasz o filmie i jego treści. Jeśli chce się być zaskoczonym podczas oglądania filmu, nie powinno się nawet czytać zdania o jego fabule. Więc, albo masz 13 lat, albo pierwszy raz odwiedzasz Filmweb.pl
Film magiczny - jak cały Woody
9/10

użytkownik usunięty
Vampira

Zawsze czytam opinie na temat filmu i nie będziesz mi mówić, by tego nie robić. Nie wtrącaj się do czyjegoś życia i nie każ komuś zmieniać swoich przyzwyczajeń, by były podobne do Twoich. Jeszcze nigdy nie natknęłam się na spoiler, bo wybieram tematy nie trakrujące o zakończeniu, wyjaśnieniu jakiejś niejasności czy zawierające słowo 'spoiler'. Jak dla mnie trzeba być idiotą, by pisać bez żadnego ostrzeżenia zakończenie w temacie o cytatach. I idiotyczne jest Twoje stwierdzenie, że czytając o filmie psuje się sobie film, wtedy wszystkie trailery lub nawet opisy dystrybutora nie miałyby sensu. Kluczem jest, by nie ujawniać elementów, które powinny zaskoczyć widza, a jak ktoś to robi to, cóż, jest najzwyczajniej samolubny. Czytając cytaty też niszczę sobie wrażenia z filmu? Zwłaszcza że weszłam na ten temat w przerwie oglądania filmu, po kwesti Woody'ego: "Zobaczyłem, że się topisz, więc dopiłem herbatę i pobiegłem cię ratować" (z pamięci), która mnie bardzo rozbawiła i byłam ciekawa czy innych również. Zamiast tego ktoś opisał zakończenie.
I tak, mam 12 lat, a filmweb odwiedziłam po raz pierwszy w życiu. Lepiej? Już się czujesz dzięki temu dojrzałym i doświadczonym użytkownikiem tego portalu? Śmieszne są takie "argumenty". Nie, zaraz - żałosne.

ocenił(a) film na 7

współczuje!
tego że psujesz sobie oglądanie filmu nie tylko czytaniem wszelakich opinii, ale też tym, że przerywasz oglądanie filmu w połowie tylko po to by wejść na internet i sprawdzić czy "świat" śmieszy to samo co ciebie.

ocenił(a) film na 8

to po co czytasz komentarze, najlepiej przy wybieraniu filmu spojrzeć tylko
na wytłuszczone komentarze, żeby poznać zdanie ludzi, a potem na ocene
filmu.

ocenił(a) film na 7

- miałem żonę, ale rzuciła mnie. dasz wiarę?
- owszem - powiedziała Sondra oglądając Sida
- uważała, że jestem niedojrzały. miałem znakomite kontrargumenty, mogłem ją przygwoździć, ale podniosłem rękę, a ona mnie nie wywołała.

Kiedy śledzili Lyman'a"
"może należy do klubu transwestytów...albo ćwiczy tańce ludowe" ;D

ocenił(a) film na 8
heaven75

Na początku sądziłam, że film skończy sie tak jak zwykle. A tu miłe zaskoczenie. Motyw śmierci na statku, świetny ! Teksty rewelacyjne. Woody zabawny, Scarlett tez dobrze się spisała. Pojawiający sie duch dziennikarza z zaświatów - bomba ! Naprawdę świetna komedia, miło sie ja oglądało :) A według mnie dodac można jeszcze jeden tekst pomiędzy Hughem i Scarlett :
Hugh: Życie bywa ironiczne i tragiczne.
Scarlett: Dlaczego?
Hugh:Poznałem cię ratując przed utonięciem, byłaś cudowna.. zatoczyliśmy pełne koło i będziesz musiała utonąc. ;)

ocenił(a) film na 8
one_blood

Zapomniałam napisac o melodii, która pojawia się kilka razy w filmie. Idealnie pasowała do akcji i charakteru tego filmu.

ocenił(a) film na 8
one_blood

"Jezioro łabędzie". I finał na jeziorze łabędzim

ocenił(a) film na 9

A mnie rozwalił text Woodiego: Masz urodziny?! To zabiorę Cię do eleganckiej restauracji. Lubisz McNuggetsy? xD Film - bomba!

ocenił(a) film na 6
maxiiimus

Mi się bardzo spodobał cytat w kawiarni ala urodziny Sondry

"Allen: Jesteś córką,której nigdy nie miałem.
Scarlett: To takie słodkie.
A:- Żartuję, bo nigdy nie chciałem mieć dzieci.
Bo czym jest posiadanie dzieci?
Jesteś dla nich miły,wychowujesz, cierpisz,
zajmujesz się nimi i wtedy dorastają i oskarżają cię o posiadanie Alzheimera."

Film świetny, typowa allenowska komedia ^^

"podniecający w moim życiu jest brak zgagi po posiłku" :D:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones